Be the first to review “FI-050”
FI-050
| Nazwa: | TWISTER+SURFER+BIEGACZ |
| Nr kat.: | fi-050 |
| Wymiary: | 243 x 70 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 543 x 370 cm |
| Wysokość: | 118 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 83 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Category: Seria Standard
Tags: biegacz, fitness, siłownia, siłownia plenerowa, siłownia pleszew, veritas siłownia
Related products



Reviews
There are no reviews yet.