Be the first to review “FI-027 ŁAWKA ROWEREK”
FI-027 ŁAWKA ROWEREK
| Nazwa: | ŁAWKA ROWEREK |
| Nr kat.: | fi-027 |
| Wymiary: | 180 x 116 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 480 x 416 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 42,5 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Category: Seria Standard
Tags: biegacz, fitness, siłownia, siłownia plenerowa, siłownia pleszew, veritas siłownia
Related products



Reviews
There are no reviews yet.