Be the first to review “FI-010 WYCIĄG GÓRNY”
FI-010 WYCIĄG GÓRNY
| Nazwa: | WYCIĄG GÓRNY |
| Nr kat.: | fi-010 |
| Wymiary: | 142 x 93 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 442 x 393 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 61 cm |
| Konstrukcja: | Stal malowana proszkowo |
| Wykończenie: | Płyta HDPE |
Category: Seria Standard
Tags: biegacz, fitness, siłownia, siłownia plenerowa, siłownia pleszew, veritas siłownia
Related products



Reviews
There are no reviews yet.