| Nazwa: | JEEP |
| Nr kat.: | bj-097 |
| Wymiary: | 84 x 87 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 287 x 324 cm |
| Wysokość: | 94 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 53 cm |
| WERSJE WYKONANIA: | |
| HDPE | |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE |
BJ-097
Category: Bujaki
Tags: bujak, Bujak kotwa, bujak na sprężynie, bujak na sprężynie pleszew, HDPE, sprężyna
Be the first to review “BJ-097” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products















Reviews
There are no reviews yet.