| Nazwa: | Słoń |
| Nr kat.: | BJ-059 |
| Wymiary: | 24 x 115 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 248 x 325 cm |
| Wysokość: | 94 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 53 cm |
| WERSJE WYKONANIA: | |
| HDPE | |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE |
BJ-059
Category: Bujaki
Tags: bujak, Bujak kotwa, bujak na sprężynie, bujak na sprężynie pleszew, HDPE, sprężyna
Be the first to review “BJ-059” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products















Reviews
There are no reviews yet.