| Nazwa: | Zające |
| Nr kat.: | BJ-085 |
| Wymiary: | 32 x 147 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 232 x 361 cm |
| Wysokość: | 97 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 56 cm |
| WERSJE WYKONANIA: | |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE |
BJ-085
Category: Bujaki
Tags: bujak, Bujak kotwa, bujak na sprężynie, bujak na sprężynie pleszew, HDPE, sprężyna
Be the first to review “BJ-085” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products















Reviews
There are no reviews yet.