| Nazwa: | Koń |
| Nr kat.: | BJ-076 |
| Wymiary: | 33 x 113 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 233 x 347 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 56 cm |
| WERSJE WYKONANIA: | |
| HDPE | |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE |
BJ-076
Category: Bujaki
Tags: bujak, Bujak kotwa, bujak na sprężynie, bujak na sprężynie pleszew, HDPE, sprężyna
Be the first to review “BJ-076” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products















Reviews
There are no reviews yet.