| Nazwa: | Auto 2 |
| Nr kat.: | BJ-061 |
| Wymiary: | 45 x 91 cm |
| Powierzchnia zderzenia: | 245 x 318 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 53 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL |
BJ-061
Category: Bujaki
Tags: bujak, Bujak kotwa, bujak na sprężynie, bujak na sprężynie pleszew, HDPE, sprężyna
Be the first to review “BJ-061” Anuluj pisanie odpowiedzi
Related products















Reviews
There are no reviews yet.